ooooooooooooooo aaaaaaaaaaano...

12. března 2008 v 21:00 | tigricica5 |  cvicenie...

Hubněte s vášní!

Už žádné přemáhání a zákazy. Své křivky si můžete pěstovat mnohem příjemněji...

Že si neumíte odepřít neustálé mlsání, které se tak podepisuje na vaší linii? Zažeňte mlsné chutě sexem! Blahodárné endorfiny, které se v mozku uvolňují při jídle a navozují pocity štěstí, stejně dobře zajistí i milování s vaším partnerem.
Máme tím však na mysli milování kvalitní, nikoliv 'rychlovku' o polední pauze. Čím delší a vášnivější budou vaše postelové hrátky, tím více kalo­rií při nich spálíte. Většina lidí si ani neuvědomuje, že sex je opravdu výrazný výdej energie.
Jen pro srovnání - jedna vášnivá noc přináší stejný biochemický efekt jako několik hodin usilovného cvičení ve fitcentru. Docílíte nejen úbytku váhy, ale i pěkného pevného těla. Není to skvělé?

Večeře bez následků

K milostným hrátkám neod­­lučitelně patří i roman­tická večeře při
svíčkách, jahody se šlehačkou, šampaňské… Jak ale skloubit štíhlou linii s kulinářským požitkem? Místo pizzerie, kde vám naservírují obrovský talíř špaget, raději zamiřte třeba do suši restaurace.
Po rybích pochoutkách neztloustnete, navíc stolování v japonském stylu má úžasnou atmosféru a jídlo se podobá spíš ochutnávání a uzobávání. Kaloricky neuškodí ani sklenička alkoholu na kuráž - místo šampaňského ale raději sáhněte po bílém víně a zůstaňte nanejvýš u dvou deci. Teprve s přiměřeně sytým žaludkem si užijete to správné postelové tornádo.

Sex - Nepřítel kalorií

Hubnout začínáme už při svlékání. Jen odhazo­­váním svršků spálíte 12 kcal, pokud se budete partnerovi bránit, hodnota vyskočí až na 87 kcal, rozepínáním podprsenky muž spálí 12 kcal. Předehra vás přibližně vyjde až na 200 kalorií!
Líbáním smáznete za minutu 5 kcal a při samotném aktu můžete spálit podle náročnosti pozice od 120 kcal až do 300 kalorií. Nezapomínejte ale, že předstíraná vášeň na vašem spalování ubírá.
Pokud budete skutečně rozpáleni vzrušením, hubnoucí účinek bude mnohokrát silnější. Samotným okamžikem orgasmu pak rázem zlikvidujete až 112 kcal. Tím hubnutí nekončí. Mazlením po aktu spálíte dalších 18 kcal a při výskoku z postele si odečtěte 36 kcal.
Zdroj:roana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 bombstrike bombstrike | E-mail | 13. března 2008 v 20:20 | Reagovat

tak lasocka teraz ta caka vela sexu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama